Beton architektoniczny - BTB BETONPłyty z betonu o dowolnych kształtach dla Klientów BTB

BTB Beton Architektoniczny to istniejąca od 1932 roku firma, którą założyliśmy jako interdyscyplinarny zespół przedstawicieli różnych zawodów po to, aby oferować naszym Klientom wyłącznie najlepszej jakości elementy z betonu architektonicznego. Do Państwa dyspozycji są architekci oraz specjaliści, którzy od lat zajmują się betonem. Produkujemy wytrzymałe, lekkie i estetyczne elementy o dowolnych rozmiarach i kształcie – płyty z betonu doskonałe na elewacje betonowe, ściany, posadzki oraz schody, blaty kuchenne i wyposażenie łazienek, restauracji, sklepów. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdego rodzaju projekt pod wymiar.

Elewacje betonowe dla współczesnej architektury

Tworzone przez elewacje betonowe są nowoczesne i doskonale komponują się z otoczeniem, bez względu na to, czy wokół budynku znajduje się las, park, czy osiedle. Jesteśmy perfekcjonistami, którzy dopracowują każdy projekt w najmniejszym szczególe, by oddać Klientowi do użytku produkt, który wcześniej powstał w jego wyobraźni. W naszej ofercie znajdują się zarówno elewacyjne płyty z betonu, jak i płyty do wnętrz utrzymanych w duchu minimalizmu.

Blaty z betonu do minimalistycznych wnętrz

W nowoczesnych wnętrzach doskonale prezentują się zaprojektowane i wykonane przez BTB blaty z betonu o grubości 5-20 cm. Wytrzymałe i funkcjonalne betonowe blaty staną się ozdobą każdej kuchni lub łazienki, a na specjalne zamówienie naszych Klientów wykonujemy również blaty w nietypowych kształtach.

Zachęcamy do wybrania naszych usług!